This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wyjazd do Warszawy

Wczesnym rankiem 26.08 rozpoczęła się wakacyjna przygoda połączona z wyjazdem studyjnym podopiecznych Stowarzyszenia wraz z opiekunami do Warszawy! Wczesnym rankiem rodziny należące do WIELKIE SERCE wyruszyły żółtym autokarem Wiki Tour prowadzonym przez przesympatycznego kierowcę Adam Witkowski w kierunku stolicy. Plan pierwszego dnia pobytu był napięty. Przedpołudnie rozpoczęliśmy w Warszawskie ZOO podziwiając tam niesamowite okazy flory i fauny. Po krótkim odpoczynku, najbardziej zagorzali kibice footbolu pośpiesznie wybrali się na Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego by podziwiać tam mecz gospodarzy z Wisłą Płock. Ach co to były za emocje – mecz zakończył się wynikiem 1 : 4, dziękujemy Łukasz Sadkowski! By ochłonąć po tych emocjach udaliśmy się do pobliskich Łazienki Królewskie, gdzie architektura i malownicze widoki uspokoiły nas przed nocnym odpoczynkiem w przepięknie otoczonym zielenią Centrum Sportu Młodzieżowego Agrykola. Wszystko po to by nabrać sił przed następnym dniem zwiedzania