This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pobyt wolontariuszy z AIESEC o.Rzeszów

Zobaczcie krótki materiał z pobytu w naszych rodzinkach wolontariuszy z AIESEC o.Rzeszów. W tym roku, w drugiej połowie lipca, studentki przyjechały do nas z Chin (Hong Kongu), Gruzji, Malezji i Indonezji. Staraliśmy się im pokazać jak najwięcej ważnych miejsc z naszego regionu, w zamian za to nasze dzieci miały codziennie rożne, ciekawe zajęcia praktyczne i językowe. Były też lekcje gotowania i prawdziwa fushion-kitchen. W programach zwiedzania nie zabrakło Karpackiej Troji, Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie , Skansenu w Bóbrce, Uzdrowisk Iwonicz i Rymanów Zdrój, Zamku Kamieniec, Rezerwatu Prządki, Pijalnia Czekolady M.Pelczar Chocolatier, pętli bieszczadzkiej i Zapora W Solinie. Mamy nadzieję że zarówno dzieciaki jak i goście długo będą pamiętać nasze wspólne multikulturowe wakacje.