This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Pobyt wolontariuszy z AIESEC o.Rzeszów

Zobaczcie krótki materiał z pobytu w naszych rodzinkach wolontariuszy z AIESEC o.Rzeszów. W tym roku, w drugiej połowie lipca, studentki przyjechały do nas z Chin (Hong Kongu), Gruzji, Malezji i Indonezji. Staraliśmy się im pokazać jak najwięcej ważnych miejsc z naszego regionu, w zamian za to nasze dzieci miały codziennie rożne, ciekawe zajęcia praktyczne i językowe. Były też lekcje gotowania i prawdziwa fushion-kitchen. W programach zwiedzania nie zabrakło Karpackiej Troji, Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie , Skansenu w Bóbrce, Uzdrowisk Iwonicz i Rymanów Zdrój, Zamku Kamieniec, Rezerwatu Prządki, Pijalnia Czekolady M.Pelczar Chocolatier, pętli bieszczadzkiej i Zapora W Solinie. Mamy nadzieję że zarówno dzieciaki jak i goście długo będą pamiętać nasze wspólne multikulturowe wakacje.