This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Zbiórka dla dzieci z Ukrainy

Drodzy Przyjaciele i Znajomi!!!
Zwracamy się do Was z niecodzienną prośbą!
Ruszamy z akcją „Pomagamy dzieciom z Ukrainy”. Chcemy przekazać dzieciom z polskich rodzin mieszkających za wschodnią granicą słodycze i przybory szkolne (kredki, flamastry, zeszyty itp.). Akcją na Ukrainie zajmują się Siostry Sercanki z Rudek s. Maksymilla, ze Złoczowa s. Bogna i siostry z Nowogradu Wołyńskiego, które prowadzą przedszkola i szkoły w tych miejscowościach.
Dzieci ucieszą się z każdej drobnostki, nie musi to być nic drogiego, nawet najmniejsza rzecz sprawi im ogromną radość.
Prosimy wszystkich ludzi o dobrych sercach o włączenie się w nasze przedsięwzięcie. Możemy pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują naprawdę!

Przybory i słodycze można dostarczać osobiście lub przesłać do siedziby Stowarzyszenia – prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (692- 779-332) do 15 grudnia 2019 r.

Podkarpackie Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego WIELKIE SERCE
Łężany, Ul. Jana Pawła II 2
38-430 Miejsce Piastowe

P.S. Zdjęcia z jasełek w wykonaniu dzieci ze Złoczowa